Veřejné diskuzní fórum týkající se oddílu basketbalu

Datum: 03.12.2013

Vložil: coach

Titulek: VFU

Tak jsme je roznesli kuaaaaaa!! Sice o bod, ale to se taky počítá!! Pochvala všem a zvlášt´ Panu Pelimu(teda až na ten konec....). COACH

Datum: 04.12.2013

Vložil: Peli

Titulek: Re: VFU

Hoši sorry, všem,
nebudete věřit, ale opravdu jsem ten balón nezahodil. V podvědomí, že je do konce 2 sec, máme ještě balón na rozehrání a stačí nám dát jeden jediný bod, já první šestku dal a tím jsem měl v podvědomí radost z vítězství. U té druhé jsem se tak radoval, že mi míč vypadl z ruky, ale věděl jsem, že se prohrát NEDÁ.Hurá. Tak ještě jednou omluva za mé pocity na konci utkání. Příště se to už nestane.

Datum: 06.12.2013

Vložil: Vladimír

Titulek: Re: VFU

Nicméně mi to nedá my jsme třetí oni poslední jak to že jsme vyhráli jen o bod a co čtu tak málem.
Co se tam stalo?

Datum: 06.12.2013

Vložil: Coach

Titulek: Re: Re: VFU

Favorit hazardoval ke konci s výsledkem no!! 5 min. Před koncem jsme vedli o 11...

Datum: 07.12.2013

Vložil: Peli

Titulek: Re: Re: VFU

No stalo se klasické podcenění soupeře na konci zápasu, když už se vedlo o 11 bodů. Oni se chytli a už je nikdo nedokázal zastavit.

Datum: 28.11.2013

Vložil: coach

Titulek: střelice

No fajn tak jsme padli... ale jedem dál. Hlavy nahoru a roznesem VFU kua!!

Datum: 21.11.2013

Vložil: coach

Titulek: Žabiny

Výborný týmový výkon!!!!!! jsem na vás hrdý chlapci!

COACH

Datum: 21.11.2013

Vložil: Adam

Titulek: Re: Žabiny

Já taky borci!!! Kurňa to byl koncert :-)

Datum: 23.11.2013

Vložil: Peli

Titulek: Re: Žabiny

Ano borci, taky se přidávám.Lezu z postele, tak už to snad bude dobré. Výborná hra, výborná týmová práce, včetně coache. Od všech velké nasazení a chuť po vítězství.Škoda že jsem se nemohl také zapojit. Snad příště. Jen tak dále, ať nám to vydrží. Výborný zápas. Gratuluji Vám.
Pozn. jen malinko kritiky-zlepšeme střelbu a dávání jasných košů.Pokud však budeme hrát jak teď, s nasazením, tak to bude dobré.

Datum: 09.11.2013

Vložil: coach

Titulek: trenál

Zdar, apeluju na všechny plejery na účast na příštím předzápasovém trenálu(13.11) . Plánuji i TeamBuilding. Coach

Záznamy: 3711 - 3720 ze 3778

Vyhledávání

Kontakt

Basketbal Židlochovice